У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Водостічні системи

Рекомендовані компанії виробників: BRAAS, MARLEY, GALECO


Водостічна система є невід'ємною частиною сучасної покрівлі. Водостоки служать для відводу води з даху і захисту стін і фундаменту будинку від зайвої вологи. Завдяки водостічній системі вода централізовано збирається в одному місці і відводиться від будівлі, захищаючи його від пошкоджень.

Водостічна система складається з ринв, труб і різних аксесуарів, що з'єднують їх між собою. Ринви і труби можуть бути різної форми – круглими, квадратними, трапецієподібними. Найпопулярнішими є кругла форма труби і напівкругла форма жолоба. Виробники  водостоків пропонують широкий вибір кольорів.

Водостоки бувають пластикові (ПВХ) і металевими.

Пластикові водостоки виготовляються з ПВХ з різними добавками методом екструзії (видавлювання). Такі водостоки є найбільш популярними, так як стійкі до несприятливих погодних умов, не схильні до корозії і прості в установці. З'єднується пластикова водостічна система з допомогою гумових ущільнювачів або з допомогою спеціального клею. Для компенсації лінійного розширення жолобів застосовуються спеціальні компенсаційні елементи, завдяки яким пластикова водостічна система захищена від руйнування внаслідок температурного розширення.

Металеві водостоки виробляються з оцинкованої сталі товщиною 0,5-0,7 мм В якості додаткового захисту від корозії на обидві сторони металу нанесений шар полімеру (фарби). Такі водостоки є негорючими і мають високу механічну міцність, що важливо при снігових нагрузках, характерних для наших кліматичних умов. Металеві водостоки, на відміну від пластикових, не піддані значним лінійних розширень. Діапазон робочих температур водостоків з металу від -50°C до +130°C, термін служби до 50 років.