У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Теплоізоляція

Рекомендовані компанії виробників: KNAUF, ROCKWOOL


ТеплоізоляціяВажливим аспектом будь-якого сучасного будинку є якісна теплоізоляція. Саме завдяки її застосуванню, забезпечується сприятливий мікроклімат усередині приміщення, зменшуються витрати на опалення взимку та кондиціонування влітку.

Серед найбільш популярних видів теплоізоляції на українському ринку можна виділити скловолоконний утеплювач (скловата), мінераловатний утеплювач (мінвата) і пінополістирол (пінопласт).

Скловолоконні утеплювачі виготовляються із скловолокна, який є підсумковим продуктом переробки відходів скляної промисловості. На сьогоднішній день це найпоширеніший і найдоступніший вид теплоізоляційного матеріалу.

Мінераловатний утеплювач виготовляється на основі гірських мінеральних порід (базальт і габро). Технологія полягає в тому, що під впливом високих температур (1400°C - 1500°C) мінерали розплавляють до стану рідкої лави, а потім їх виливають на спеціальні диски, що обертаються з великою швидкістю. За рахунок високої швидкості обертання мінеральна маса перетворюється на волокна, які охолоджуються і скупчуються в осадової камери у вигляді Теплоізоляціясвоєрідного килима з вати. Кінцевий етап відбувається на технологічній стрічці, де минватепридается необхідна форма і щільність. У підсумку виходить высокоогнеустойчивый ізоляційний матеріал.

Пінополістирол (пінопласт) являє собою утеплювач, що виготовляється шляхом складної хімічної обробки з полімерів. Пінополістирол характеризується порівняно невеликою щільністю (до 40 кг/м3) і практично нульовим водопоглинанням.