У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Композитна металочерепиця

На українському ринку покрівельних матеріалів композитна металочерепиця є досить новим продуктом, так як застосовується при будівництві будинків лише впродовж 15 років. Основними її виробниками і постачальниками виступають зарубіжні компанії, так як на їх ринках металочерепиця добре затребувана і користується великою популярністю. Навіть, незважаючи на високу вартість продукту.

Мати будинок, покритий металочерепицею вважається престижною не тільки у нас, але і в Європі. Цьому сприяло широке розповсюдження покриття, його певні позитивні якості, а також доступність. Втім, як завжди, є і негативні обставини, представлені у вигляді ряду недоліків даної покрівлі. З метою зберегти свою частку на світовому ринку, більшість великих компаній, що спеціалізуються на виробництві металочерепиці, переглянуло технічні характеристики останньої і вивели на ринок якісно новий продукт – композитну металочерепицю.

Композитна металочерепиця, порівняно з попередницею, володіє підвищеною стійкістю до механічного впливу і корозії. Це гарантує збереження покрівельного покриття будинку в належному стані на тривалий термін експлуатації навіть в кліматичних умовах з високою частотою опадів і сильних вітрів.

Основною структурною складовою композитної металлочерепицй служить аллюмоцинк, саме він забезпечує підвищену стійкість покрівлі до корозії в місці зрізу черепиці, подовжує термін служби черепиці приблизно на 10 років порівняно з оцинкуванням, навіть за умови неправильного монтажу покрівлі.

Підсумовуючи все транспорт сказане, можна сказати, що композитна металочерепиця об'єднує в собі два основних параметри, що визначають вибір оптимального покрівельного  матеріалу  для кожного конкретного споживача. А саме, якість і доступність матеріалу. Багаторічний аналіз показав, що не мала вартість цього покрівельного матеріалу адекватно визначається не малим гарантованим терміном експлуатації.

Композитна металочерепиця