У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Сайдинг

Рекомендовані компанії виробників: ROYAL


Поняття вініловий сайдинг має на увазі облицювання будинку за допомогою полівінілхлориду, застосування якого допустимо для зовнішньої обробки фасадів та облицювання стін в кліматичних умовах з перепадом температур в межах від -40°C до +50°C.

Основу даного покриття складають стінові і стельові панелі, а також відповідні комплектуючі деталі, що забезпечують зіставлення поверхонь фасадів в різних площинах.

На українському ринку представлені різні види сайдинга, в основному канадського та американського виробництва. У зв'язку з подібністю кліматичних параметрів нашої країни і Канади більшість професіоналів рекомендують сайдинг саме канадських виробників, як найбільш морозостійкий.

Зокрема, широко представлена на вітчизняному ринку продукція компанії Mitten Vinyl Inc. Ця фірма одна з перших освоїла технологію виготовлення вінілового сайдинга, володіє багаторічним досвідом роботи, різноманітним асортиментом високоякісних матеріалів.

Вагомими перевагами сучасного вінілового сайдинга є його довговічність і економічність, що забезпечує мінімум витрат на поточний ремонт і догляд протягом усього часу експлуатації.

Виділимо деякі основні особливості сайдинга:

  1. Вініловий сайдинг являє собою жорстку вентильовану конструкцію, яка максимально стійка до атмосферних і фізичних впливів (не тріскається, не осипається, не вигорає на сонці, не гниє, не піддається корозії, чинить опір удару).
  2. При установці захисного покриття необхідно забезпечити належну рухливість всіх елементів конструкції при температурному розширенні і стисненні.
  3. При загорянні сайдинг тільки плавиться і не підтримує активного горіння.
  4. Допускається установка додаткового шару утеплювача, що забезпечує збереження тепла і економію енергії.
  5. Широка палітра кольорів, фактури під натуральне дерево.
  6. Наявність готових отворів для цвяхів і надійної системи засувок.
Відсутність необхідності в зачистці, просочення спеціальними захисними складами, покриття лаком протягом усього терміну експлуатації.Сайдинг