У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Металопластикові вікна VEKA (СТОЛІТТЯ), двері

Металопластикові вікна VEKA (СТОЛІТТЯ)Компанія VEKA є одним з найбільших світових розробників і виробників віконних і дверних ПВХ профілів з сучасного високоякісного пластику. Основна виробнича сила концерну розташована в місті Sendenhorst в Північній Рейн-Вестфалії.

Асортимент компанії включає металопластикові вікна, виготовлені з профілю Veka серії Softline, Euroline і WHS HALO 60. Нашим клієнтам доступні на вибір однокамерні вікна Століття, складені з 2-х стекол і двокамерні вікна Століття з кількістю стекол 3, а також пластикові вікна Століття з сучасним енергозберігаючим склом (i-скло). Вимогливим покупцям ми пропонуємо металопластикові вікна Veka зі спеціальними склопакетами «HotMax», до складу якого входять енергозберігаюче і-скло і пластикова дистанційна рама TGI-SPACER.

В якості додаткової опції доступно тонування стекол з різним ступенем затемнення, матовим або рифленим покриттям. Крім того, широка палітра кольорових рішень профілів Veka і відповідних аксесуарів задовольнить будь-які естетичні смаки.

Види профільних систем


Профільна система Veka EUROLINE Профільна система Veka WHS-Halo
Профільна система Veka SOFTLINE Фурнітура