У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!
від 60 грн. м2

Металочерепиця ІНТЕКО

Металочерепиця ІНТЕКОЦіна 60 грн. м2 діє при мінімальному замовленні від 100 м2.

Корпорація ІНТЕКО construction
- вважається одним з найбільших світових виробників будівельних матеріалів, а саме повнокомплектного металевого каркаса, сендвіч панелей, профнастилу та металочерепиці.

ІНТЕКО constructionВиробництво металочерепиці являє собою складний технологічний процес на новітній фінської лінії SAMESOR, в ході якого застосовується оцинкована сталь з двостороннім захисним полімерним покриттям. Покрівля з цього матеріалу гарантовано надійно захищає будівлю від будь-яких кліматичних впливів, а також надає прекрасний естетичний вигляд за рахунок широкого асортименту колірний відтінків.


      


Колірна гамма


В наявності представлені колірні напрямки ПОЛІЕСТЕР і МАТОВИЙ ПОЛІЕСТЕР.

Поліестер - в основі поліефірна фарба товщиною 25 мкм з глянцевою поверхнею, яка має підвищену стійкість кольору до будь-яких кліматичних умов, застосуванням для покриття внутрішніх та зовнішніх поверхонь будівельних конструкцій. Єдиний мінус поліестеру - низька механічна стійкість. Тонке полімерне покриття легко подряпати при монтажі або під час обслуговування покрівлі.

Матовий поліестер - поліефірне покриття товщиною 35мкм з матовою поверхнею за рахунок застосування тефлону. Характеризується збереженням своїх властивостей в різних кліматичних умовах, високою стійкістю кольору, корозійної і механічної устойчивостями. Металочерепиця з теплою матовою поверхнею має привабливий зовнішній вигляд і найбільш популярна серед тих, хто шукає альтернативу блискучим традиційним поверхонь.