У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Композитна металочерепиця GERARD

Композитна металочерепиця GERARD (ЖЕРАРД)Компанія Gerard® Покрівлі славитися більш ніж п'ятдесятирічної історією виробництва першокласної високоякісної композитної металочерепиці. Саме їй належить право називатися першим творцем даного покрівельного покриття. Багаторічний досвід виробництва черепиці та безперервне вдосконалення технології її виготовлення у відповідності з сучасними будівельними нормами дозволяють говорити про високу якість кінцевої продукції та гарантованої надійності її експлуатації протягом тривалого терміну при будь-яких кліматичних умовах.

КЛАСИЧНИЙ

Основні характеристики металочерепиця серії Classic:
- чудовий «класичний» вигляд;
- довговічність експлуатації;
- безпека і надійність в будь-яких погодних умовах.

Кольори:

REDWOOD CHESTNUT SPANISH RED TUSCANY SAPPHIRE
BRACKEN CHARCOAL CEDAR
FOREST GREEN SLATE SAG

HERITAGE

Черепиця серії "HERITAGE" являє собою продукт п'ятдесятирічного вдосконалення технології виробництва композитної металочерепиці від компанії Жерар® Покрівлі. Кожен покрівельний лист в своїй основі містить сталь і в підсумку складається з семи плиток черепиці, сполучених горизонтально в один елемент.

Кольори:

REDWOOD CHESTNUT SPANISH RED ROSSO SAPPHIRE
CHARCOAL CEDAR FOREST GREEN SLATE SAGE

SHAKE

Черепиця серії Gerard Corona Shake максимально передає ефект натурального «зрізу дерева», надаючи покрівельного покриття видимість зовнішньої простоти, але зберігаючи всі непорушні високоякісні характеристики, притаманні продукції компанії Gerard® Roofing.

Кольори:

CEDAR SABLE TEAK
GREENSTONE PEPPER ASHWOOD

SHINGLE

При виборі металочерепиці серії Gerard Shingle Вам гарантується міцність і довговічність покрівельного покриття, а також його привабливий зовнішній вигляд.Кольори:


BARK ECLIPSE SUNSET RAVINE

DIAMAND

Металочерепиця серії GERARD Diamand ідеально імітує натуральну расщепленную деревину, яка масово використовувалася для покриття дахів в Центральній Європі і Америці в 18 столітті. Але в відміну від прабатька, вона не схильний до розсихання, розшаровування і горінню, зберігаючи при цьому вид розколотих дерев'яних покрівельних пластин.

Кольори :

CHARCOAL CHESTNUT REDWOOD SPANISH RED

MILANO

Профіль Gerard Milano є передовою новинкою від компанії AHI Roofing, який зберігає традиційний зовнішній вид середземноморської покрівлі і характеризується високою міцністю кріплення.

Кольори:

ROSSO CHARCOAL REDWOOD ANTICO CHESTNUT