У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Мансардні вікна

Рекомендовані компанії виробників: VELUX, ROTO


Мансардні вікнаСучасні тенденції дизайну приватних будинків направлені на мінімізацію кількості непрактичних приміщень, що яскраво відбивається у використанні горищних приміщень як стильних житлових елементів. Більш того, раціональний розподіл квадратних метрів дозволяє створити в будинку затишне тепле місце замість холодного горища.

У таких мансардних приміщеннях велику роль в оформленні відіграють вікна, монтовані в площині покрівлі та забезпечують належний рівень освітлення та вентиляції. У деяких випадках мансардні вікна навіть більш ефективно пропускають світло і повітря, так як встановлюються під нахилом. Але важливо дотримуватися рекомендованих пропорцій - площа скління мансардних вікон повинна бути не менше 10% від загальної площі приміщення для оптимального освітлення.

Згідно сучасним технологіям, мансардні вікна виробляються тільки з дерева. Це пояснюється підвищеними вимогами до теплових розширень, оскільки даний елемент у літній період сильно нагрівається і схильний до деформації. У ванних кімнат встановлюються спеціальні дерев'яні мансардні вікна з поліуретановим покриттям.

По осі обертання мансардні вікна діляться на центральні і верхні, а ручки відкривання в залежності від розташування вікна бувають верхні або нижні. При високому розміщенні вікна можливе використання « розумного» мансардного вікна з радіоуправлінням, датчиком дощу  і программированными функціями.

Мансардні вікна обладнані системою провітрювання, що забезпечує його фіксування в декількох положеннях, а також природну вентиляцію при закритому вікні за рахунок спеціального клапана.

Мансардні вікнаСучасні мансардні вікна характеризуються ефективною теплоізоляцією, так як комплектуються енергозберігаючими склопакетами, заповненими спеціальним інертним газом.

Для установки мансардного вікна необхідний спеціальний оклад, який представляє собою набір металевих планок для сполучення вікна з покрівлею. Вони бувають  для плоскої або профільованою покрівлі, для одиночної або комбінованої (груповий) установки.

Виробники мансардних вікон пропонують широкий асортимент аксесуарів: шторки, жалюзі, ролети, москітні сітки, маркізети та ін