У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Покрівельні плівки BRAAS

Покрівельні плівки BRAASVELTITECH 120

ОПИС:

Плівка торгової марки BRAAS з мікроперфорацією захищає утеплювач і обрешітку від можливого попадання в підпокрівельний простір опадів (дощу, снігу), створює пазухи для провітрювання, сприяє вентиляції.

Дане покриття має укладатися поверх обрешетування з провисанням. В обов'язковому порядку між плівкою і утеплювачем необхідно залишати вентиляційний зазор не менше 2 див.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Трансмісія водяної пари, Sd 16 м
Рулон 1,5 х 50 м, 75 м2
Маса 120 г/м2

КРЕСЛЕННЯ
DIVOROLL

ОПИС:

Паропроникна мембрана BRAAS укладається на утеплювач з метою захисту підпокрівельного простору від снігу, конденсату. Допускається її встановлення безпосередньо на утеплювач без вентиляційного зазору.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Трансмісія водяної пари, Sd 0,02 м
Рулон 1,5 х 50 м, 75 м2
Маса 110 г/м

DIVOROLL КОМПАКТНИЙ

ОПИС:

Паропроникна мембрана BRAAS застосовується як для загального настилу, так і для покрівлі без настилу. Можлива укладка при кутах ската від 22 градусів.
DIVOROLL УНІВЕРСАЛЬНИЙ

ОПИС:

Паропроникна чотиришарова армована мембрана BRAAS використовується для теплих покрівель та холодних аналогів із суцільним настилом так і без оних. Характеризується високою пропускна здатність вологи, високою міцністю на розтяг і в місцях кріплення цвяхами. Не вимагає додаткового вентиляційного зазору над утеплювачем. Може застосовуватися при підвищених вимогах до гідроізоляції по суцільному настилу. Має клейову стрічку.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Трансмісія водяної пари, Sd 0,03 м
Рулон: 1,5 х 50 м, 75 м2
Маса: 150 г/м2

КРЕСЛЕННЯ