У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Покрівельні плівки

Рекомендовані компанії виробників: BRAAS, DORKEN


Покрівельні плівкиЯким би не було дорогим і якісним покрівельне покриття, не варто економити на не менш важливому аспекті як паро - та гідроізоляційні плівки чи покриття. Суть полягає в тому, що волога здатна проникати під будь-яку покрівлю у разі порушення технології її монтажу. А хто може повністю гарантувати виключення цієї ймовірності, адже завжди вирішальним є людський фактор.

Покрівельні плівки також необхідні для профілактики утворення бурульок у зимовий період, так як вони швидко і легко псують водозливні системи і карнизи.

Правильно обладнана система паро - і гідроізоляції обмежує вільне проникнення вологи, яка завжди є у вигляді пари в повітрі теплого приміщення, в утеплювач і конструкцію даху. У зворотному випадку теплопровідність утеплювача зростає і з'являється конденсат, що незворотньо веде до утворення цвілі, зволоження крокв і обрешітки. Тому завжди при монтажі покрівельних системах застосовуються вентиляційні зазори і паро - та гідроізоляційні плівки.

Пароізоляційні покриття перешкоджають потраплянню вологи на стіни та стеля приміщення, гідроізоляційні - захищають дерев'яну обрешітку і утеплювач, а також виводить пар з підпокрівельного простору.