У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Вентиляція Kronoplast

Покрівельний вентиль (аератор) торгової марки Kronoplast призначений для скатної покрівлі з гнучкої черепиці, а також металевою і крівлі черепиці.Дана модель монтується під покрівельне покриття - 16,92 євро шт.
Дана модель монтується на покрівельне покриття - 35,6 € шт.
Дана модель монтується на покрівельне покриття - 35,6 € шт.


Простий аератор (вентиль) Kronoplast для гнучкої черепиціДана модель монтується під покрівельне покриття - 8,37 € шт.Вентиляційний вихід Kronoplast для плоского покрівельного покриття

Вентиляційні виходи торгової марки KRONOPLAST для каналізацій з ковпаком призначені для плоского покрівельного покриття і представлені в декількох колірних рішеннях: коричневий, чорний, сірий, червоний, зелений, цегляний. В процесі монтажу на покрівельне покриття застосовується комплект саморізів в кількості 12шт.

Вентиляційна труба з регульованим кутом нахилу застосовується з метою забезпечення вентиляції приміщень, обладнання каналізаційного виходу, кухонної витяжки, припливної вентиляції котла. Техніка безпеки передбачає, що вона монтується або на підсумкове покрівельне покриття, або в ході його формування. Особлива конструкція ковпака ефективно запобігає потраплянню в трубу різних атмосферних опадів, а кут нахилу пелюсток забезпечує ефективне відведення вологи на поверхню. Допускається приєднання до вентиляційної труби інших комунікацій з діаметром D=90-150 мм, в інших випадках використовуються стандартні перехідники (редукція) для труб. До складу комплекту входять: прохідний елемент (низький профіль) з бутилової прокладкою, труби (D-110 мм) з захисним ковпаком, комплект шурупів (кольорових), інструкція по монтажу.


Прохідний елемент вентиляції застосовується для готових покрівельних покриттів з бітумної черепиці, профнастилу та фальцевої покрівлі з обов'язковим регульованим кутом нахилу. Рекомендується для формування систем вентиляції приміщень, підключення кухонної витяжки, каналізаційного стояка - 40,96 € шт.


Вентиляційний вихід Kronoplast утеплений для бітумної покрівлі

Прохідний елемент вентиляції "УТЕПЛЕНИЙ" призначений для готових покрівельних покриттів з бітумної черепиці, профнастилу та фальцевої покрівлі з обов'язковим регульованим кутом нахилу. Використовується для систем вентиляції житлових приміщень, функціонування кухонної витяжки - 47,6 € шт.


Вентиляційний вихід Kronoplast утеплений для бітумної покрівліДана модель монтується під покрівельне покриття - 32,3 € шт.