У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Композитна черепиця

Рекомендовані компанії виробників: METROTILE, GERARD


Композитна черепицяКомпозитна черепиця як покрівельний матеріал вперше була винайдена і використана в Новій Зеландії приблизно півстоліття тому. За цей час вона значно вдосконалила свою технологію та характеристики, тому на сьогоднішній день по праву вважається одним з найбільш якісних, надійних і довговічних покрівельних покриттів в світі.

Основою композитної черепиці є сталевий лист товщиною 0,45 мм, з двох сторін покритий шаром алюмоцинка. Це спеціальний сплав алюмінію, цинку і кремнію, призначений для захисту сталі від корозії. Зовнішній ефект керамічної покрівлі створюється спеціальною крихтою з натурального каменю та прозорої акрилової глазур'ю, нанесеної поверх неї. Разом вони захищають композитну черепицю від ультрафіолету і забезпечують очищення покрівлі від вологи.

Відзначимо, що серед переваг композитної покрівлі можна виділити її в значній мірі меншу вагу в порівнянні з натуральною черепицею. Це дає можливість заощадити на монтажі кроквяної системи і транспортування матеріалу.

Інші позитивні характеристики композитної черепиці такі:

- відмінна шумоізоляція за рахунок кам'яної крихти;
- підвищена стійкість до перепадів температур (робочий    діапазон -100°C - + 140°C), що дозволяє       її в будь-якому регіоні країни;
- можливість застосування на будь скатної покрівлі з кутом    ухилу від 12° до 90°;
- мінімальні відходи при прирізці за рахунок невеликих    розмірів аркуша (1350мм×420мм);
- широкий вибір форм і забарвлень - від традиційних до    оригінальних;

- гарантований термін експлуатації більше 50 років.

Композитна черепиця