У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Керамічна черепиця

Рекомендовані компанії виробників: BRAAS, TONDACH, ROBEN, KORAMIC, CREATON


Керамічна черепиця продовжує залишатися одним з найбільш популярних і поширених покрівельних покриттів, незважаючи на багатовікову історію самого матеріалу. Технологія виробництва керамічної черепиці складається з декількох простих етапів. В ході першого глиняного заготівлі надається задана форма та її сушіння. Другий етап включає нанесення захисного покриття і обпалення заготовки в печі при температурі біля 1000 градусів.

Серед основних позитивних характеристик керамічної черепиці можна виділити наступні:

- незмінний естетичний зовнішній вигляд;
- гарантована надійність і довговічність;
- вогнестійкість;
- стійкість до сонячного випромінювання, кислотних дощів, різких перепадів температури і    інших кліматичних чинників;
- низька теплопровідність і висока шумоізоляція.

Незалежно від компанії-виробника за умови, що процес виготовлення черепиці повністю відповідає єдиної технології, , термін її експлуатації без подальшого ремонту перевищує 100 років. Причому протягом усього зазначеного періоду кожен елемент зберігає свої початкові декоративні властивості.

Удосконалена технологія нанесення покриттів на керамічну черепицю дозволяє розширити колірну гамму покриття від класичних відтінків до модернових, від матових до глянцевих поверхонь (глазурована або глазурована керамічна черепиця). Також різноманітний і багатий вибір форм керамічної черепиці.

Керамічна черепиця