У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Гаражні ворота

Рекомендовані компанії виробників: HORMANN


Гаражні воротаГаражні ворота від компанії Hörmann є лідерами продажів не тільки на українському ринку, але і на європейському, завдяки високій якості продукції, екологічних матеріалів та гарантованої надійності. Всі елементи воріт, включаючи електроприводи, що виробляються в Німеччині на високоспеціалізованих заводах Hörmann.

Гаражні ворота в залежності від варіанту конструкції поділяються на : :

- секційні;
- ролловиє;
- підйомно-поворотні.


Встановлення електроприводу дозволяє полегшити процес відкриття воріт, тому автоматичні гаражні ворота на сьогоднішній день найбільш популярні серед замовників.

Всі гаражні ворота та приводи компанії Hörmann максимально ефективно взаємодіють між собою. Це досягається багаторазовими випробуваннями безпеки в умовах, максимально наближених до реальних, як в процесі розробки конструкції, так і в процесі виробництва готового продукту. Вся продукція сертифікована у відповідності з системою управління якістю по DIN ISO 9001 та європейського стандарту 13241-1.

При виготовленні гаражних воріт Hörmann використовуються лише екологічні матеріали. Наприклад, твердий пінополіуретан, яким заповнюються секції воріт, не містить фреонів, шкідливих для навколишнього середовища і здоров'я людей. Використання сучасної регенераційної установки очищення повітря значно знижує витрату енергії в порівнянні зі звичайними методами.