У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Про компанію

На українському ринку будівельних матеріалів компанія "Доруф" є офіційним дистриб'ютором продукції вітчизняних і закордонних виробників покрівельних і стінових матеріалів, а також всіх супутніх товарів - мансардних вікон, водостічних систем та повного асортименту добірних елементів. Наші висококваліфіковані співробітники завжди готові надати допомогу в виборі оптимальних матеріалів і конструкцій для Вашого будинку.

Цільовим завданням компанії "Доруф" є надання своїм партнерам і замовникам прогресивних варіантів дизайну та оформлення покрівлі, відповідних водостічних систем та інших елементів. Зазначимо, що нашими пріоритетами в роботі служать невід'ємне висока якість пропонованої продукції, широкий асортимент матеріалів, максимально короткі терміни доставки, доступність цін.

Ми гарантуємо регулярне оновлення каталогів продукції, спектру пропозицій і послуг, а також повний комплекс послуг-від консультації до монтажу. Професійний та якісний підхід до справи - ось принцип нашої діяльності, що забезпечує майбутній успіх спільної роботи.

Компанія "Доруф"