У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Бітумна черепиця SHINGLAS

Бітумна черепиця SHINGLAS (ШИНГЛАС)Гнучка черепиця від компанії SHINGLAS має чудові декоративні якості, що дозволяють створити індивідуальний дизайн і колорит як сучасного котеджу і заміського будинку, так і простому дачного будиночка. Розробники компанії по праву гордяться своїм дітищем, так як вони створили практично досконалий покрівельний матеріал, що має різноманітні форми, фактури і кольору. Асортимент гнучкої черепиці SHINGLAS вражає багатством квітів і форм нарізки черепиці, що навіть не професійний очей дозволить побачити ідеальну гармонійність будови з навколишнім ландшафтом.


Прайс 20.03.17 р. !!!
Асортимент:

Переваги черепиці серії «Ранчо»:

  • Економічна ціна;
  • Високі властивості якості;
  • Виразність;
  • Об'ємна структура;
  • Довговічність (гарантія виробника - 20 років).
133,00 грн. м2
Гнучка черепиця «РАНЧО» ГАРАНТІЯ 20 РОКІВ

Коричневий Червоний Сірий

Гнучка черепиця SHINGLAS серії ДЖАЗ поєднує в собі дві основні якості, які найбільш цікавлять замовників при виборі покрівельного покриття, а саме красу і надійність. Один тільки погляд на гру кольору і фактури черепиці серії ДЖАЗ спонукає задуматися про прекрасне і вічне, і викликає бажання стати їх частиною. Дана серія характеризується рівними графічними лініями і багатошаровістю, створюють неповторну індивідуальність кожного будови.

237,46 грн. м2
ДЖАЗ ГАРАНТІЯ 50 РОКІВ

Терра Аліканте Барселона Індиго
Кастилія Корида Севілья Тоскана

ШИНГЛАС серії КАНТРІ - нова серія ламінованої черепиці SHINGLAS. Завдяки розширеній колірній гамі, здатна втілити найрізноманітніші архітектурні ідеї. Нова колекція володіє всіма якостями надійності і довговічності двошарової бітумної черепиці, а також додасть покрівлі красиву об'ємну фактуру.

186,78 грн. м2
КАНТРІ ГАРАНТІЯ 35 РОКІВ

Арізона Атланта Мічиган Огайо
Онтаріо Техас Юта

Гнучка черепиця серії УЛЬТРА включає в себе три самостійних підвиду, кожен з яких вражає різноманітністю колірних акцентів і їх комбінацій, а також індивідуальністю форми і фактури. Компанія SHINGLAS гарантовано встановила на всю продукцію серії УЛЬТРА термін експлуатації, що дорівнює 25 рокам.

184,14 грн. м2
Ультра САМБА

Коричневий Зелений Червоний

184,14 грн. м2
Ультра ФОКСТРОТ

Мигдаль Сандал Олива Неро

184,14 грн. м2
Ультра ДЖАЙВ

Коричневий Зелений Червоний Сірий Синій

Гнучка черепиця серії КЛАСИК представлена чотирма основними підвидами - ТВІСТ, КАДРИЛЬ (Соната), ФЛАМЕНКО, ТАНГО. Дану серію характеризує класична елегантність, вишуканість і невід'ємний шарм, як кожної окремої черепиці, так і всього покриття в цілому. Крім того, тільки максимально природні відтінки ідеально доповнять картину природності споруди. Гарантія на всю гнучку черепицю SHINGLAS серії КЛАСИК - 15 років.

153,12 грн. м2
КАДРИЛЬ - АКОРД

Коричневий Мигдаль Олива

153,12 грн. м2
КАДРИЛЬ (Соната)

Коричневий Зелений Червоний Червоно-коричневий Віскі

180,18 грн. м2
ФЛАМЕНКО

Толедо Валенсія Арагон Гранада


180,18 грн. м2
ТВІСТ

Коричневий Антик

180,18 грн. м2
ТАНГО

Осінній Зелений Червоний Панговий

120,84 грн. м²
Фінська

Коричневий Червоний Сірий Зелений

дог.
Tilercat Квадро

Коста Брава

дог.
Tilercat Прима


Червоний Зелений Коричневий

дог.
Tilercat Тріо

Коричневий Антик