У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Бітумна черепиця KERABIT

Бітумна черепиця KERABIT (Керабит)Бітумна черепиця Kerabit має широку популярність на світовому та українському ринках покрівельних матеріалів, завдяки відмінним характеристикам і високому якості всіх етапів виробництва. Її виробником є всесвітньо відомий фінський концерн Lemminkainen Katto Oy, заснований в 1910 р. в Гельсінкі.

За більш ніж столітню історію компанія Lemminkainen змінила велика кількість керівників і співробітників, але при цьому зберегла невід'ємні якості власної продукції – надійність, міцність, сучасність, елегантність та ін. Найбільш прогресивної розробкою даного виробника служить інновація, пов'язана із застосуванням незнімної HDPE-плівки замість кварцового піску на тильній стороні гонту бітумної черепиці. Це дозволяє поліпшити гідроізоляційні властивості гнучкої черепиці Kerabit, зменшити її масу легше і збільшити міцність.

Асортимент гнучкої черепиці Kerabit:

Гнучка черепиця Kerabit Трійка, форма K

Гнучка черепиця Kerabit форми з ефектом бджолиних сот в класичних кольорах - це ідеальне рішення як для нового даху, так і для ремонту пошкодженого покриття. Традиційна шестигранна форма елементів черепиці підходить для будь-якого зовнішнього офрмления будинку: дерев'яного, кам'яного, або облицьованого панелями. У даній колекції домінують два основних варіанти колірного рішення гнучкої черепиці: однотонні відтінки або з додаванням чорного або білого кольорів.

Коричнево-чорний Червоно-чорний Зелено-чорний
Сіро-білий Мідно-теракотовий

Гнучка черепиця Kerabit Квадро, форма L

Гнучка черепиця Kerabit Квадро володіє особливим шармом за рахунок нестандартної структури зигзагоподібних гонт, що представляють собою різні за розмірами прямокутники. Дане покрівельне покриття додасть Вашому будинку неповторний індивідуальний стиль, допоможе реалізувати найсміливіші архітектурні проекти. Широкий асортимент кольорових рішень постійно поповнюється новими відтінками відповідно з сучасними тенденціями.

Стиглий каштан Сlassic Червоно-чорний Зелено-чорний Сіро-білий
Мідно-теракотовий Балтика Стиглий каштан Parkland
Кедр Сірий

Гнучка черепиця Kerabit Хвиля, форма S

Гнучка черепиця Kerabit Хвиля являє собою унікальні закруглені гонти, иммитирующие лінії морської хвилі. Таке покрівельне покриття не залишиться без належної уваги, і додасть будинку неповторний і оригінальний вигляд. Колірні відтінки, ипользуемые в даній колекції, також витримані в морському стилі і вдало адаптуються під будь-який ландшафт. Представлена форма черепиці служить брендового моделлю компанії Nordic Waterproofing Oy.

Коричнево-чорний Червоно-чорний Зелено-чорний Сіро-білий

Гнучка черепиця Kerabit Трійка, форма K, однотонна


Коричневий Червоний Зелений
Сірий Чорний


Гнучка черепиця Kerabit Румба, форма

Новітня лінійка гнучкої черепиці Kerabit Румба створює покрівельне покриття, що імітує сланцеві покрівлі в червоно-чорній і сіро-білій кольоровій гамі.

Червоний мікс Сірий мікс Коричневий мікс