У зв'язку з нестабільним курсом валюти ціни уточнюйте у менеджера!

Бітумна черепиця KATEPAL

Бітумна черепиця KATEPALПокрівля є найбільш екологічною, оскільки вона виготовлена ​​за сучасною технологією, що виключає виділення небезпечних для здоров'я речовин, а також відповідно всім світовим нормам і вимогам. Компанія-виробник пропонує широкий вибір різних видів і відтінків покрівельного покриття, що максимально спрощує підбір конкретного виду покрівлі при будівництві будівлі. Покрівля ідеально доповнює як сучасне, так і старовинне будову.

Ціни дійсні від 100м2, прайс 14.07.16 р. !!!

Колекція черепиці Катепал

від 213 грн. м²
Дізнайся знижку
Серія Foxy представлена ​​черепицею незвичайної ромбовидної форми. Плавні лінії кожного елементу черепиці разом створюють на покрівельному покритті ефект морської хвилі.


Червоний

Світло-сірий


Зелений

Коричневий

Темно-сірий

від 232 грн. м²
Дізнайся знижку
Серія Katrilli володіє об'ємним, рельєфним дизайном, створеним за рахунок нанесення на її поверхню «тіні» у верхній частині черепиці. Дивно натуральні природні забарвлення дозволяють доповнити найрізноманітніші архітектурні проекти.


Осінній червоний

Кора дерева

Синій

Зелень мохова

Сірий

Лишайник

Вереск

Іній

Сахара

Золото скіфів

від 238 грн. м²
Дізнайся знижку
Серія Jazzy за рахунок особливої ​​технології створює на покрівлі незвичайний малюнок, що переливається.


Червоний

Сірий

Зелений

Коричневий

Мідний

від 215 грн. м²
Дізнайся знижку
Серія Rocky представлена гнучкою черепицею з колекції преміум-класу Rocky, яка є розробкою дизайнерів студії Katepal OY. Прямокутна форма черепиці надає покрівлі оригінальний вид, що нагадує старовинну гонтову покрівлю, а широка гамма колірного рішення розширює можливості створення естетичних і надійних покрівель.


Мідний відлив

Стиглий каштан

Червоний граніт

Дюна

Тайга

Блакитна лагуна

Балтика

Золотий пісок